Jesteśmy młodą, prężnie działającą firmą z dużym doświadczeniem kowalskim i z kilkupokoleniową tradycja rzemieślniczą. Naszą działalność zapoczątkował mój pradziadek i odtąd przechodzi ona z pokolenia na pokolenie, rozwijając sztukę rzemieślniczą, udoskonalając obróbkę ręczną metali.

Pracujemy obecnie w warsztacie mojego teścia, który również posiada wieloletnie doświadczenie- tytuł Mistrza Kowalstwa i uczy w Wojciechowie.
Kowalstwo artystyczne jak i rękodzieło stanowi główny przedmiot naszej działalności, w której możemy poszczycić się wysokimi kwalifikacjami zarówno w kowalstwie artystycznym jak i ślusarstwie.

Wszystkie elementy powstające w naszej kuźni, są wykonywane ręcznie, zgodnie z tradycyjnymi technikami. Firma specjalizuje się
w wykonywaniu Państwa indywidualnych zamówień, a także posiada bogaty katalog gotowych wzorów.
Wyroby kute odznaczają się oryginalnością, niepowtarzalnością oraz wysoką jakością, które w  znaczący sposób wyróżniają je od przedmiotów produkcji masowej.

Doradztwo

Naszym Klientom proponujemy pomoc techniczną na zasadzie doradztwa oraz projektu wykonywanego - np. ogrodzenia - bez dodatkowych kosztów. Wykonujemy również prace zaprojektowane przez projektantów inwestora a także w/g indywidualnych pomysłów zamawiającego. Te ostatnie realizujemy szczególnie chętnie ze względu na satysfakcję klienta.
Gwarantujemy transport i montaż zamówionych elementów.
Wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne.
JSN Tendo template designed by JoomlaShine.com